Teslimat Bilgileri

Kargo Firmalarının Gönderi Alanı

Kargo firmasının gönderi alanı kapsamında olması şartıyla siparişleriniz Türkiye sınırları içerisinde dilediğiniz adrese ulaştırılır. 

Teslimat Süreleri   


Siparişinizin Hazırlanması  
Sipariş ettiğiniz ürünlerin kargoya verilme süreleri ürün detay sayfalarında yer almaktadır. Siparişiniz 
www.sucukpastirma.com tarafından kargoya verildikten sonra bir e-posta ile bilgilendirileceksiniz. 

Aynı sipariş içerisinde kargoya teslim süresi daha uzun olan bir ürün varsa, siparişinizdeki ürünlerin tamamı hazırlandıktan sonra, tek seferde kargoya verilir. 


Siparişinizin Takibi

Siparişinizin kargoya verildiğine dair size gönderiken e-posta'dan veya 24 saat sonra müşteri Hizmetleri menüsü altındaki Siparişlerim bölümünden gönderinizin durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. 

Kargoya Verilen Siparişlerin Teslimat Adresinize Sevkiyatı

Siparişleriniz kargo firmasına teslim edildikleri tarihten itibaren; 
1 ile 3 iş gününde, sucukpastirma.com kargo firmalarına teslim süreçleri resmi ve dini tatiller hariç hafta içi her gün, kargo firmalarınca dağıtım süreçleri ise cumartesi öğleden sonra,Pazar günleri ve resmi ve dini tatiller hariç her gün yapılmaktadır. 

Kargo Firmasının Teslimat Anında Size Ulaşamadığı Durumda

Kargo firması siparişinizde belirttiğiniz  teslimat adresinize  uğrama sonucunda veya teslimatı yapacak kimseyi bulamaması durumunda not bırakılır kargo şubesinden almanız talep edilebilir. 
Kargo Ücretleri

sucukpastirma.com İnternet mağazasından ve telefonla sipariş verdiğiniz ürünlerin kargo ücreti orijinal ambalajlarının hacimlerine (desilerine*) göre hesaplanmaktadır. Gönderilerin yapılacağı il-ilçe bilgisinin kargo ücretine etkisi yoktur. 

Desi olarak adlandırılan bu ölçümleme sistemine göre bir ürünün desisi santimetreküp cinsinden hacminin 3000’e bölünmesiyle hesaplanır. Desileri ondalıklı rakam olan ürünlerin kargo fiyatları üste yuvarlanarak hesap edilir. Bu ücret ödeme sayfasında toplam tutarınıza eklenerek tahsil edilir.